بلاگ

بلاگ

export کردن دیتابیس در سی پنل

گاهی اوقات داشتن فایل پشتیبان از دیتابیس یک امر ضروریست. شاید یک سیستم مدیریت محتوا ، اسکریپت و یا افزونه ای بخواهید بر روی سایت خود نصب کنید. در برخی شرایط نیز برای انتقال سایت از هاستی به هاست دیگر باید ابتدا دیتابیس هاست مبدا را Export کرده و در هاست مقصد Import نمایید. در ادامه با آموزش export کردن دیتابیس در سی پنل خدمت شما خواهیم بود. ادامه خواندن “export کردن دیتابیس در سی پنل”

فشرده سازی فایل در سی پنل

فشرده سازی فایل در سی پنل یکی از پرکاربردترین ابزارها در این کنترل پنل می باشد. بعضی مواقع شاید نیاز باشد برای انتقال راحت فایل و یا پشتیبان گیری از فایل ها آنها را فشرده کنیم. در ادامه با آموزش فشرده سازی فایل در سی پنل در خدمت شما خواهیم بود. ادامه خواندن “فشرده سازی فایل در سی پنل”

تغییر رمز ورود به سی پنل

برای جلوگیری از هک شدن سی پنل خود و یا مواقعی که بنا به دلایلی افرادی غیر از ما به سی پنل دسترسی داشته باشند و بخواهیم جلوی این دسترسی را بگیریم راه های مختلفی وجود دارد. یکی از این راه ها تغییر رمز ورود به سی پنل میباشد. در این قسمت با آموزش تغییر رمز ورود به سی پنل خدمت شما خواهیم بود. ادامه خواندن “تغییر رمز ورود به سی پنل”

import کردن دیتابیس در سی پنل

بعد از ساخت دیتابیس در سی پنل شاید نیاز باشد اطلاعاتی را در داخل دیتابیس وارد و یا به اصطلاح import نمایید. در بعضی مواقع نیز برای انتقال سایت از هاستی به هاست دیگر بعد از export (برون ریزی) کردن دیتابیس نیاز باشد که فایل export شده را در داخل هاست جدید import نماییم. در ادامه با آموزش import کردن دیتابیس در سی پنل خدمت شما خواهیم بود. ادامه خواندن “import کردن دیتابیس در سی پنل”